et en ru

Prügikonteineri rent

Prügikonteineri rent - millest alustada?

Kui plaanis on suvila ehitus, kodu remont, kolimine, maastikutööd või lihtsalt kevadine suurpuhastus, siis tuleb tihti küsimärgi alla prügikonteineri rent. Prügikonteineri rent tasub ära kui prügi kogus on piisav ning ajasääst objektil oleva prügi ise ära viimisel on finantsiliselt mõttekas. Näiteks, kuna suurel ehitusobjektil on individuaalsete prügikottide autosse tassimine ajaliselt ebatõhus, on hea kui hankida konteiner, mis lihtsustab oluliselt tööd. Kuid igale objektile pole head juurdepääsu või on selleks piirangud või pole konteineri paigutamiseks piisavalt ruumi ning sellepärast saabki konteineri rent alguse rendi põhjuste ja üksikasjade defineerimisega.

Millal tasub prügikonteinerit rentida

All on loetletud kõige tavapärasemaid põhjuseid miks konteinerit renditakse.

  • Remont- ja ehitustööd
  • Katuse paigaldus või parandus
  • Maastikutööd ja aia remodelleerimine
  • Suurpuhastus
  • Kolimine

Konteineri rent võib muuta niigi stressirohke kolimise just paraja nõksu võrra kergemaks, kuna kõik vana, kulunud ning ebavajaliku võib otse konteinerisse visata. 

Lisaks, alati on võimalik uurida kas naabril oleks ka konteinerist kasu, sest rendi kulu kahepeale on ikkagi vaid pool kulu sulle.

Millal ei tasu prügikonteinerit rentida

  • Konteinerit ei tasu rentida, kui objektile ei ole konteineri paigutamiseks ligipääsukohta või piisavalt ruumi konteineri jaoks - kui näiteks soovitakse tellida konteinerit vanalinna, siis tihtipeale ei ole see võimalik kuna vanalinnas on sissesõidupiirangud, ehk objektide varustamise/ teenindamise kellaajavahemikud (hommikutundidel). Teisel juhul ei pruugi võimalik olla konteinerit paigaldada kitsastele vanalinna tänavatele, samuti avaliku kasutusega tänavatele või kõnniteedele, kus on nõutav tänava ajutine sulgemisluba. PS! Osadel teenusepakkujatel on vanalinna teenindamiseks väikesemahulised (2,5 ja 5 m3 mahuga) konteinerid.
  • Kui on vaja lahti saada ohtlikest jäätmetest nagu akud, meditsiinilised jäätmed, gaasiballoonid, aerosoolid, värvid, pesuvahendid, kemikaalid, elektroonika, elavhõbedat sisaldavad jäätmed, floresentslambid, vedelad jäätmed, kodumasinad ja olmeelektroonika, autotööstuse jäätmed ja pestitsiidid.

Prügikonteineri rentimisel peab kõik eelnimetatud jäätmed eraldama konteinerisse kogutavast prügist.

Kui on selge, et on konteinerit on vaja, siis järgmine samm on aru saada millist, sest eriotstarveteks on eri konteinerid.

Millist prügikonteinerit valida?

 

Otsi

Vali asukoht ja jäätmeliik ning meie kuvame sulle saadaolevaid pakkumisi

Võrdle

Võrdle pakkumisi erinevatelt prügiveo teenusepakkujatelt

Telli

Telli prügikonteiner ja maksa internetipangas või krediitkaardiga